Mali

Víza:

Ke vstupu do Mali je vyžadován platný cestovní pas a vízum.

O vízum je možno požádat na Velvyslanectví Mali v Bonnu, příp. v Paříži, resp. i jinde. Doporučuje se před cestou ověřit u příslušného zastupitelského úřadu Mali, zda se podmínky pro přicestování nezměnily.

Vízum Vám naše cestovní kancelář zařídí za podmínek: platný cestovní pas, vyplněný formulář, 2 fotografie a poplatek 40 Euro + 5 Euro poštovné.
Místní měna nesmí být vyvážena, porušení nařízení je trestáno pokutou. Kontrolován je vývoz předmětů umělecké hodnoty. Exportní povolení může vystavit muzeum v Bamaku.

Mali – Honorární konzulát Bamako
(Honorární konzulát České republiky v Mali)

Adresa:
Kati Sananfara Kodjou,
Route de Lido
Bamako
Telefon: 00223/ 2221866, mobil 00223/ 673 1175
Fax: 00223/ 2272 2124
e-mail: bamako@honorary.mzv.cz

 

Zastoupení ČR v zemi: Zastoupení ČR v zemi: Honorární konzulát České republiky v Mali se nachází na adrese: Kati Sananfara Kodjou, Route de Lido, Bamako, BP:95A Kati. Nejbližší velvyslanectví České republiky naleznete v Alžírsku na adrese: Ambassade de la République Tcheque 03, Chemin du Ziryab, Alger, B.P. 358

Zastoupení země v ČR: Zastoupení země v ČR: Mali nemá konzulární zastoupení v ČR. Nejbližší velvyslanectví Malijské republiky sídlí v Berlíně na adrese: Kurfürstendamm 72, Berlin, D-10709, příp. v Paříži, resp. i jinde. Čeští občané mohou požádat o vízum také např. v Moskvě: Embassy of Mali, Novokouznetskaya 11, Moscow.

Doporučit tuto stránku

Doporučit stránku

Aktuální články